» » У коледжі економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ вітали викладачів із професійним святом

Дата: 7-10-2019, 17:24 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні студенти Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету теплими словами, щирим поглядом та веселими піснями вітали своїх улюблених викладачів з Днем працівника освіти України.

Захід розпочався із «Театр емоцій» (художній керівник Прокопенко О. В.). Перед присутніми виступили гурт «Сонячний удар», ансамбль першокурсників Коледжу, який виконав пісню «Я студент». Музичний дарунок про вчителя лунав від солістки Анастасії Бородюх, після якого вітання прозвучали від вокально-інструментального ансамблю «Рідні галичани», що налічує понад 40 виконавців (мистецький керівник Олещук Н. М).

На завершення свята з вітальним словом виступив директор Коледжу економіки, права та інформаційних технологій Тернопільського національного економічного університету к.е.н., доц. Мартинюк В. Ф., висловивши щиру подяку студентам за свято, а викладачам за працю.