» » У ТНЕУ відбудеться телеміст зі штаб-квартирою НАТО

У ТНЕУ відбудеться телеміст зі штаб-квартирою НАТО

Дата: 1-12-2012, 11:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Інститут Європейського Поступу за підтримки Центру інформації та документації НАТО в Україні разом з Чорноморською бізнес-лігою 4 грудня 2012 року в Тернопільському національному економічному університеті  проводять інтерактивну конференцію “НАТО: зміцнення безпеки шляхом співробітництва", присвячену питанню співпраці між Україною та НАТО. Також у рамках заходу відбудеться телеміст Тернопіль – Брюссель (Штаб-квартира НАТО) на тему: "Партнерство з НАТО після Чикагського Саміту: підсумки та очікування".

У заході візьмуть участь:

пан Марек Шафін, заступник голови місії Посольства Словацької Республіки в Україні,

підполковник Томаш Кщинські, військовий атташе Посольства Польської  Республіки в Україні,

полковник  Геннадій Коваленко (Генеральний штаб Збройних сил України).

На зв’язку  з Брюсселем буде доктор Герлінда Неус, голова секції Департаменту Публічної Дипломатії НАТО.

Початок телемосту о 10 годині 45 хвилин.

Брифінг для ЗМІ відбудеться о 10 годині 15 хвилин за адресою: вул. Львівська, 11-а, (11 корпус ТНЕУ, зал засідань  Вченої ради університету).

Запрошуємо студентів, викладачів університету, тернополян та гостей міста взяти участь в інтерактивній конференцї.