» » Творчі колективи ТНЕУ співали для дітей з особливими потребами

Творчі колективи ТНЕУ співали для дітей з особливими потребами

Дата: 6-12-2012, 15:03 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Творчі колективи та окремі виконавці Тернопільського національного економічного університету 3 грудня виступили на XVIII обласному фестивалі творчості дітей з особливими потребами «Повір у себе».

Святковий концерт розпочали учасниці гурту  «Елегія» народного художнього театру пісні «Для тебе» (художній керівник Алла Бінцаровська) духовною композицією «Стеляться тумани». Своїм позитивом та радісними емоціями ділилися із присутніми у залі юна співачка Ірина Клименко, учасниці зразкового художнього ансамблю танцю «Рожева пантера» (художній керівник Любов Борисяк). Гостями фестивалю «Повір у себе» став родинний дует Наталії та Артема Крохіних, у виконанні яких прозвучала пісенна композиція «Рідних сердець тепло». До речі, Артем – студент ТНЕУ.

Танцювальні композиції «Королівство павутини» та «Перлина»  презентував глядачам ще один гість фестивалю – зразковий художній ансамбль танцю «Рожева пантера». Радісні хвилини  зустрічі з піснею «Місто моє кольорове» та «Друзі» подарували усім солістки ансамблю «Краплинки» (ТНЕУ) Роксолана Залізняк та Ірина Кушнір. А яскравим закінченням свята став виступ Ірини Новомлинської та гурту «Краплинки» із піснею «Мова єднання».

Ведучими фестивалю «Повір у себе» були методисти відділу гуманітарної освіти та виховання ТНЕУ Оксана Балуцька та Юрій Дзюла.