» » Запрошуємо на новорічну казку-мюзикл «Таємниця чарівної скриньки»

Запрошуємо на новорічну казку-мюзикл «Таємниця чарівної скриньки»

Дата: 12-12-2012, 16:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Напередодні новорічних свят кожен мріє, щоб здійснилися найзаповітніші бажання. Саме тому у ТНЕУ Дідусь Мороз для українських дітей підготував особливий подарунок – «Чарівну скриньку новорічних бажань». Отож, усі бажання, які загадають діти, він покладе до чарівної скриньки і здійснюватиме їх упродовж року.

-Щороку наші новорічні казки несуть у собі певний виховний зміст, - каже заступник начальника відділу гуманітарної освіти та виховання, режисер-постановник казки-мюзиклу Алла Бінцаровська. – Цьогорічна «Чарівна скринька...» відкриє нам усім важливу таємницю: «Хто багато друзів має, той усяке зло здолає».

Отож, 27 грудня о 17.00 год та 28 грудня о 15.00 год щиро запрошуємо дітей працівників нашого університету завітати на казкове дійство «Таємниця чарівної скриньки», щоб поринути у  феєрію свята і перенестись у чарівний світ дитячих мрій.

Телефон для довідок: 47-58-59, (097) 988 86 46