Шановні кенійські студенти!

Дата: 12-12-2012, 12:34 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Від імені професорсько-викладацького колективу Тернопільського національного економічного університету та від себе особисто щиро вітаю Вас із національним святом Кенії - Днем незалежності!

У цей святковий день бажаю Вам міцного здоров'я, невичерпного джерела життєвої енергії та нових здобутків в ім'я Республіки Кенія.

Ви - надія своєї країни, майбутня інтелектуальна еліта нації, яка здатна забезпечити в подальшому соціально-економічний розвиток та духовне збагачення своєї держави.

Ваша наснага, громадянська активність і щирий патріотизм мають визначальне значення для розвитку Республіки Кенії, її динамічного оновлення.

Упевнений, що свої інтелектуальні здобутки, вміння творчо мислити будете спрямовувати на демократичну розбудову Вашої держави.

Бажаю Вам успіхів у навчанні, наполегливості у досягненні мети та здійснення усіх мрій.

В.о ректора ТНЕУ                                                                                                                       А. І. Крисоватий