» » "Іспити з іноземної мови на здобуття міжнародних сертифікатів: вимоги до складання"

Дата: 13-12-2012, 09:44 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у Тернопільському національному економічному університеті відбувся семінар на тему: "Іспити з іноземної мови на здобуття міжнародних сертифікатів: вимоги до складання", організований кафедрою іноземних мов для зовнішньоекономічної діяльності.

Метою семінару було ознайомлення студентів з вимогами здачі іспитів TOEFL, TOEIC, ін.

До участі у семінарі було запрошено пана Юрія Гнідку, заступника директора мовної школи «The Best» (Польща).

Студенти 3-5 курсів виявили неабияку цікавість до тематики семінару та взяли активну участь у її обговоренні.