» » «Збірна ТНЕУ» - у півфіналі «Кавалєрки-2013»

«Збірна ТНЕУ» - у півфіналі «Кавалєрки-2013»

Дата: 13-12-2012, 09:58 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Команда КВН «Збірна ТНЕУ» здобула третє місце у відкритому телевізійному чемпіонаті студентських команд КВН "Кавалєрка-2013".

Перша відбіркова гра нового сезону "Кавалєрки" відбулася 5 грудня в актовому залі Прикарпатського університету. На сцені змагалися одинадцять команд з різних міст України. Це, зокрема, «Західний Гай»(м. Коломия), «Станіславська десятка» (ПНУ, м. Івано-Франківськ), «Збірна лікарів Станіслава» (ЗуЛуСи) (НМУ, м. Івано-Франківськ), «Богема» (ПНУ, м. Івано-Франківськ), «Діти стометрівки» (ПНУ, м. Івано-Франківськ), "Кіно", (м. Мукачево), «Збірна ТНЕУ» (м. Тернопiль), «Що є, того не відняти» (м. Рівне), «Непрямий додаток» (ПНУ, м. Івано-Франківськ), «МЕДісон» (Медичний коледж НМУ, м. Івано-Франківськ), «Cвої люди» (ТНЕУ, м. Тернопіль).

За результатами конкурсу "п'яти жартів" та "фрістайлу" перемогу здобула команда «Кіно», друге місце у команди «Західний Гай». Трійку лідерів замкнула «Збірна ТНЕУ».

-На початку лютого ми братимемо участь у півфіналі «Кавалєрки-2013», - зазначив капітан «Збірної ТНЕУ» Олесь Зіньків. – А вже 12 грудня ми їдемо у м. Луцьк на студентський чемпіонат КВН.

Щиро вітаємо «Збірну ТНЕУ» із виходом у півфінал відкритого телевізійного чемпіонату студентських команд КВН "Кавалєрка-2013" і бажаємо команді нашого університету побільше вдалих жартів, нових успіхів та перемог!