» » У ТНЕУ – Всеукраїнський тиждень права

У ТНЕУ – Всеукраїнський тиждень права

Дата: 13-12-2012, 12:33 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Всеукраїнський тиждень права проходить в нашій країні 10 -15 грудня. З метою виховання політичної та правової культури студентської молоді, знання та дотримання Конституції України та її Законів у Тернопільському національному економічному університеті відбуваються зустрічі студентів із юристами.

Так, 11 грудня в університетській світлиці студенти факультету міжнародного бізнесу і менеджменту мали нагоду поспілкуватися із кандидатом юридичних наук, доцентом кафедри публічного права юридичного факультету ТНЕУ Тарасом Олеговичем Цимбалістим. Він виступив із доповіддю на тему: «Вибори в Україні. Представницька демократія. Пряма демократія».

У четвер, 13 грудня о 15.00 год, у світлиці відбудеться зустріч студентів із головою Координаційної ради молодих юристів Тернопільської області, кандидатом юридичних наук Романом Володимировичем Якубовським «Проблеми реалізації права на доступ до інформації за інформаційним запитом».

Запрошуємо студентів завітати на зустріч, щоб поглибити свої знання із права.