» » Круглий стіл на тему: «Держава, громадянське суспільство у документах політичних партій»

Дата: 25-04-2013, 10:41 | Автор: Кафедра документознавства, інформаційної діяльності та українознавства

Вісімнадцятого квітня 2013 року відбувся круглий стіл на тему: «Держава, громадянське суспільство у документах політичних партій» за участю доктора історичних наук, професора Т. А. Бевз, кандидата історичних наук, доцента Л. В. Дибчук (Вінницький комерційний інститут) та викладачів кафедри документознавства, інформаційної діяльності та українознавства ТНЕУ.

Крім того, дев’ятнадцятого квітня 2012 року відбулась презентація документальних матеріалів для студентів спеціальності «Документознавство та інформаційна діяльність» та викладачів кафедри.

Презентацію провела головний науковий співробітник відділу соціально-політичної історії Інституту політичних і етнонаціональних досліджень ім. І. Ф. Кураса НАН України, професор політології Національного університету «Києво-Могилянська академія» Тетяна Анатолівна Бевз.

Під час презентації були обговорені наступні питання:

1.Держава, влада та громадянське суспільство у документах політичних партій України (кінець 1980-х – перша половина 2011 рр.)

2.Українська багатопартійність: політичні партії, виборчі блоки, лідери (кінець 1980-х – початок 2012рр.)

3.Феномен «революції» у дискурсах мислителів, політиків, науковців.