«Київський Вальс-2013»

Дата: 25-04-2013, 15:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Протягом 13-14 квітня 2013 відбувся 11-й відкритий міжнародний фестиваль танцю «Київський Вальс 2013», що завдяки високому рівню організації є непересічною подією культурного життя не лише столиці, але і всієї країни.

Цьогоріч близько 2 000 учасників боролися за кубки та медалі, даруючи яскраві емоції глядачам.

До складу професійного журі увійшли 30 титулованих суддів з Великобританії, Ізраїлю, США, Німеччини, Росії, Молдови та України.

Студент Тернопільського національного економічного університету Косюк Назар гідно представив наш університет на змаганнях, виборовши зі своєю партнеркою Юлією Полигач 3 місце у стандартній програмі в категорії «Молодь 2».

Щиро вітаємо талановиту танцювальну пару та бажаємо натхнення, творчих ідей та нових перемог!