З Днем Збройних Сил України!

Дата: 6-12-2023, 09:47 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні, у День Збройних Сил України, університетська спільнота вітає усіх воїнів нашої держави, які виборють незалежність і свободу.

Могутні, незламні, мужні, нескорені захисники й захисниці! У запеклій боротьбі із російським агресором Ви залишаєтеся щитом українського народу. Ви – армія сильних, сміливих, відданих Батьківщині бійців-патріотів. Ви – наша надія та віра. Ви – сила та міць нашої держави. Завдяки Вам ми маємо можливість жити, працювати в Україні, впевнено дивитися у завтрашній день.

З великою вдячністю ми схиляємо голови й вшановуємо пам’ять героїв, які віддали найцінніше – життя заради майбутнього!

Вітаємо викладачів, студентів, працівників та випускників Західноукраїнського національного університету, які у лавах ЗСУ дають гідну відсіч окупанту й наближають Перемогу! Нехай Господь береже вас!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

Ректор - Оксана ДЕСЯТНЮК