» » Модельоване судове засідання «Примусове видворення іноземця з України»

Модельоване судове засідання «Примусове видворення іноземця з України»

Дата: 6-12-2023, 09:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах вивчення навчальної дисципліни «Європейське міграційне право» студенти 2 курсу спеціальності «Право» юридичного факультету Західноукраїнського національного університету взяли участь модельованому судовому засіданні «Примусове видворення іноземця з України».

Під час заходу юнаки та дівчата проявили ораторські та інтелектуальні здібності, дізналися тонкощі законодавства України щодо іноземців.

Дякуємо професійному журі за справедливе оцінювання: завідувачу сектору організації запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Державної міграційної служби України в Тернопільській області Ларисі Христюк, завідувачу підготовчого відділення для іноземців та осіб без громадянства ЗУНУ Тетяні Янковій.

Кращі студенти були нагороджені почесними грамотами, а члени журі подяками.