Даруймо дітям щастя!

Дата: 6-12-2023, 09:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Для колективу кафедри бізнес-аналітики та інноваційного інжинірингу навчально-наукового інституту інноватики, природокористування та інфраструктури Західноукраїнського національного університету є традицією допомагати дитячим будинкам, особливо у День Святого Миколая.

Напередодні свята викладачі кафедри Ольга Завитій та Микола Горлачук завітали у Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, передали діткам солодощі, фрукти та інші смаколики від професорсько-викладацького колективу кафедри ННІІПІ.

У закладі, який перебуває в обласному підпорядкуванні, виховується 17 дітей віком від 5-ти років до повноліття. Основне завдання – надання дітям комплексної соціальної, психологічної, педагогічної, медичної, правової та інших видів допомоги, створення умов для здобуття освіти з урахування рівня їх підготовки, а також здійснення трудової адаптації дітей, беручи до уваги їх інтереси і можливості.

Даруймо дітям щастя, любов та радість!