Українська студентська ліга

Дата: 11-12-2023, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Дніпрі стартував триденний з’їзд Української студентської ліги, який об’єднав 120 лідерів з 60 університетів країни та 20 представників громадських організацій.

Західноукраїнський національний університет представляв студент група МЕН-31 факультету економіки та управління Богдан Луцків.

Поділившись досвідом, Богдан розповів, що під час конгресу учасники обговорювали фінансування органів студентського самоврядування, взяли участь у панельних дискусіях “Виклики молодіжної політики в 2024 році”,  “Трансформація вищої освіти та виклики органів студентського самоврядування” з залученням представників Міністерства освіти і науки України та Міністерства цифрової трансформації України.

Також представники побували на різноманітних локаціях, розглянули детальніше внутрішній механізм Дніпровської міської ради.