» » Публікація статей у фаховому журналі «Business and Information Review – IPR»

Публікація статей у фаховому журналі «Business and Information Review – IPR»

Дата: 12-12-2023, 10:15 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Запрошуємо викладачів Західноукраїнського національного університету подати статті до фахового журналу «Business and Information Review – IPR» (ISSN 2670-7543).

Журнал виходить двічі на рік, у квітні та жовтні. Осінній випуск присвячений студентським роботам, весняний – зосереджений на публікації професійних статей викладачів, які беруть участь у навчальних програмах BSc/BA.

Професійні (ненаукові) статті можуть охоплювати широкий спектр тем: приклади передового досвіду ведення бізнесу, впровадження нових моделей, результати проєктів та інновацій тощо. Статистичний аналіз не є обов'язковим.

Заохочується співавторство зі студентами на основі переформульованих семінарських/проєктних завдань. Обсяг статті повинен бути не менше 3 сторінок, а у разі цитування рекомендується використовувати стиль APA для оформлення посилань на джерела.

Статті приймаються англійською, словенською, хорватською та сербською мовами.

Детальна інформація про журнал IPR, інструкції з підготовки статті та рекомендований зразок статті, за посиланням: https://www.vspv.si/en/IPR%20journal