» » Учені ЗУНУ у ТОПі 1000 українських науковців!

Учені ЗУНУ у ТОПі 1000 українських науковців!

Дата: 15-12-2023, 09:06 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Учені Західноукраїнського національного університету увійшли в рейтинг ТОП 1000 українських науковців в базі даних Google Scholar 2023.

TOP 1000 scientists in Google Scholar – рейтинг наукової продуктивності 1000 найкращих дослідників наукової установи за консолідованими показниками індексу Гірша в Google Scholar. Індекс Гірша — показник впливовості науковця, колективу науковців, наукового закладу або наукового журналу, заснований на кількості публікацій та їх цитувань.

Високі позиції посіли Андрій Крисоватий, Анатолій Фурман, Руслан Бруханський, Анатолій Саченко, Олександр Дзюблюк, Василь Брич, Михайло Пушкар, Олександр Длугопольський, Микола Дивак, Ольга Кириленко.

Вітаємо науковців із визнанням! Бажаємо нових перемог і напрацювань на благо поступу української освіти та збереження славних традицій Західноукраїнського національного університету!