» » Підтримай випускника ЗУНУ – захисника України!

Підтримай випускника ЗУНУ – захисника України!

Дата: 15-12-2023, 09:05 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Наймасштабніша подія краю – телевізійна премія «Гордість Тернопілля» третій рік поспіль об’єднує найкращих!

Нещодавно розпочався другий етап конкурсу – визначення фіналіста телепремії. Закликаємо професорсько-викладацький колектив, студентів, працівників та усіх небайдужих підтримати випускника Західноукраїнського національного університету Сергія Коновала у номінації «Громадський діяч року».

Сергій – засновник ветеранського простору «Дім Ветерана». командир бойового підрозділу «Сталева Сотня» 67ОМБр. З 24 лютого він виїхав у зону бойових дій, де і зараз боронить Україну у найскладніших напрямках. Координує роботу «Дому Ветерана», де отримують допомогу сім’ї військових, військові та ветерани.

Голосування відбувається за допомогою смс-повідомлень глядачів.

Надсилайте на номер 7576 код ГТ178.

Максимальна кількість смс-повідомлень на підтримку одного номінанта – 5.

Підтримаймо Сергія – нашого захисника!