» » Всеукраїнські змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам`яті Михайла Микіча

Дата: 20-12-2023, 09:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно у  м. Львів відбулися Всеукраїнські змагання зі штовхання ядра з нагоди вшанування пам`яті Михайла Микіча.

У змаганнях взяли участь близько 70 атлетів із різних областей України: юнаки та дівчата 2008-2009, 2006-2007 р. н., юніори та юніорки, дорослі атлети.

Успішно виступили метальники Західноукраїнського національного університету.

Альбіна Піліх (ВСП «ФКЕПІТ»),  Анастасія Мазурок (СГФ)  встановили рекорди у своїх вікових групах та посіли почесні перші місця.

Четверте місце серед юніорів посів Андрій Кравець (СГФ), п’яте місце серед дорослих спортсменів  – Денис Тужеляк (ФКІТ).

Тренує атлетів старший викладач кафедри фізичної реабілітації і спорту, майстер спорту України з легкої атлетики Василь Яковів.

Бажаємо нових перемог!