» » Урочиста академія, присвячена 155-річчю Всеукраїнського товариства "Просвіта" імені Тараса Шевченка

Дата: 20-12-2023, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

В Українському домі «Перемога» відбулася урочиста академія, приурочена 155-річчю з часу заснування Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка.

«Просвіта» - найдавніше українське громадсько-культурне товариство, що в усі часи будило національну свідомість людей, несло свічу освіти у найвіддаленіші закутки української землі, поширюючи знання серед народу.

Представників відділу творчої самореалізації та виховання та кафедри інформаційної та соціокультурної діяльності соціально-гуманітарного факультету було запрошено на урочистості.

Почесними грамотами за вагомий внесок у розвиток освіти, культури й мистецтва відзначено Західноукраїнський національний університет, начальника відділу творчої самореалізації та виховання Світлану Сорочинську, головного редактора газети «Університетська думка» Марію Баліцьку.

Активну участь в імпрезі взяли працівники та студенти нашого університету: Вікторія Савчук, Ольга Шевчук, Юрій Дзюла, Оксана Кічак, Марія Баліцька.

Щиро бажаємо ювілярам наснаги, добра, миру, перемоги.

Слава Україні! Героям слава!