» » Зустріч голови вченої ради ЗУНУ із керівником Авдіївської МВА

Зустріч голови вченої ради ЗУНУ із керівником Авдіївської МВА

Дата: 21-12-2023, 17:26 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Керівник Авдіївської міської військової адміністрації Покровського району Донецької області Віталій Барабаш, заступник керівника Сергій Легенький, декан юридичного факультету ЗУНУ Сергій Банах та бойові командири завітали до Західноукраїнського національного університету, аби подякувати колективу закладу вищої освіти за підтримку захисників України.

Гості зустрілися із головою вченої ради ЗУНУ Андрієм Крисоватим. Під час спілкування було обговорено основні напрями співпраці університету із військовослужбовцями.

Андрій Ігорович зазначив: «Ми повинні допомагати незламним героям у спротиві та наближати перемогу України. Колектив класичного університету Тернополя об’єднує зусилля, адже серед захисників є викладачі, працівники, студенти та випускники нашого закладу вищої освіти. Заради них та нашого майбутнього ми маємо бути міцними у переконаннях й діях! Вистоїмо!»

«Дякую за Ваше невтомне прагнення підтримувати тих, хто стоїть на захисті гідності і свободи нашої нації, незалежності Батьківщини. Віримо, що разом ми здолаємо ворога!» - сказав керівник Авдіївської МВА Віталій Барабаш.

Слава Україні!