» » Благодійна студентська вистава «Ніч перед Різдвом»

Благодійна студентська вистава «Ніч перед Різдвом»

Дата: 26-12-2023, 17:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У класичному університеті Тернополя відбулася благодійна студентська вистава «Ніч перед Різдвом», де химерно переплелися давні легенди й картини життя тогочасного українського села, щире кохання, почуття гумору, гучна коляда, зимові та радісні будні, цікаві зустрічі.

Передріздвяний час, сповнений магії й дива на хуторі поблизу Диканьки, згуртував спільноту Західноукраїнського національного університету та тернополян у спільному прагненні – зібрати кошти підтримку студентів ЗУНУ – захисників України.

Ректор Оксана Десятнюк звернулася до усіх присутніх: «Відрадно, що добрі справи об’єднують українців. Сьогодні у кожного із нас є можливість наблизити перемогу, щоб наша молодь жила, навчалася у вільній, сильній та незалежній державі!»

В актовій залі ЗУНУ ожили події останньої ночі перед найсвітлішим святом року, коли відбуваються чудеса і здійснюються бажання.

Юнаки та дівчата передали увесь колорит історії, подарувавши гарний настрій усім глядачам.

Дійові особи та виконавці:

Оксана - Каріна Довженко;

Вакула - Дмитро Худик;

Чуб - Михайло Сулятицький;

Кум Панас - Олександр Хіль;

Одарка - Олександра Міщишина;

Чорт - Віталій Мелень;

Солоха - Віталіна Гуцуляк;

Голова - Нестор Хемій;

Дяк - Богдан Будьонков;

Пацюк - Артем Ліщук;

Запорожці - Любомир Придюк, Роман Гук, Назарій Литвинець, Дмитро Слотюк, Михайло Сташків;

Ткачиха - Аліна Бачинська;

Баба - Катерина Лавренчук;

Дячика - Дарина Пильник;

Фрейліна - Юлія Рабій;

Цариця - Катерина Божаківська.

Організатори:

Всеволод Обертас, Любов Шарак, Сергій Богданов, Ілона Дядьо.

У межах благодійної вистави виручено 95 500 грн.

Дякуємо усім студентським лідерам, колективам факультетів та інститутів, працівникам відділу творчої самореалізації, а також адміністрації університету за підтримку у реалізації цього проєкту!