» » Вічна пам’ять захиснику України!

Вічна пам’ять захиснику України!

Дата: 12-01-2024, 10:56 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Під час виконання бойового завдання загинув випускник факультету комп’ютерних інформаційних технологій Західноукраїнського національного університету Андрій Лотвін, який з 2014 року захищав Україну.

З перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації Андрій не стояв осторонь та продовжив боротися із ворогом. Життя 29-річного воїна обірвалося 9 січня 2024 року.

Андрій народився 26 вересня 1994 року. Навчаючись в університеті, він завжди був відповідальним, наполегливим у досягненні своїх цілей, не боявся відповідати за прийняті рішення. У серцях університетської родини Андрій назавжди залишиться принциповим, мужнім воїном, героєм сьогодення, який віддав найцінніше – своє життя заради нашого майбутнього!

Доземний уклін захиснику!

Шана та світла пам’ять!