» » Бути вільним — це реалізовувати себе!

Бути вільним — це реалізовувати себе!

Дата: 12-01-2024, 14:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Упродовж 11-22 грудня у м. Львів проходила Школа банкірів, у якій взяли участь студенти освітньої програми «Міжнародна економіка» групи ЕМЕн-21 - Людмила Галюлько, Вікторія Богуцька та Владислав Бариловський. Протягом двох тижнів молодь отримувала знання та розвивала навички основи фінансової справи, продажів, вивчала прийоми ефективних перемовин. Сьогодні студенти стажуються у відділенні Банку Львів у Тернополі. Вони працюють з реальними запитами клієнтів, проводять зустрічі з підприємцями, аналізують фінансові показники.

Про навчання у Школі банкірів розповідає студентка групи ЕМЕн-21 Людмила Галюлько: «У будь-якій установі понад усе для мене є спільнота. Після участі у багатьох проєктах закордоном, я з впевненістю можу сказати, що спільнота Банку Львів унікальна, адже переймати досвід від топових експертів, відкрито спілкуватися із ними, інтерактивно навчатися – це цінно. Я запам’ятала важливі слова, що бути вільним – це реалізовувати себе».

Школа банкірів – це чудова можливість для особистого зростання, роботи із професіоналами та комфортного навчання!