» » Навчання в університеті Inholland за програмою Еразмус+

Навчання в університеті Inholland за програмою Еразмус+

Дата: 17-01-2024, 11:02 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студентка 2 курсу кафедри міжнародних економічних відносин навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім.Б.Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету Карина Звєрєва перебуває на семестровому навчанні в університеті прикладних наук Inholland за програмою Еразмус+.

Карина ділиться думками: «Ще на 1 курсі я взяла участь у відборі, який тривав у декілька етапів. Згодом я отримала повідомлення про те, що мою заявку прийнято. У перший день мого семестрового навчання в університеті Inholland в м.Дімені я відчула, як мої сподівання перетворюються у реальність. Навчання у Нідерландах проходить англійською мовою – це не лише практичні та лекції, але й можливість насолоджуватися вільним часом в зонах відпочинку, де є змога грати у різноманітні ігри. Університет Inholland вразив мене атмосферою затишку та комфорту. Викладачі виявилися не лише професійними, але й веселими. У моїй групі були студенти з Іспанії, Німеччини, Австрії, Аргентини та Казахстану. Я вивчала їхню культуру, обмінювалася думками, розширювала світогляд, поглиблювала знання з міжнародних економічних відносин. Щиро вдячна кафедрі міжнародних економічних відносин за можливість навчатися в Нідерландах, розвиватися та вдосконалюватися!»