» » Тренінговий курс «Надання допсихологічної допомоги та емоційної підтримки під час стресових обставин»

Дата: 19-01-2024, 16:37 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Науково-педагогічні працівники Західноукраїнського національного університету разом із тренером Ізраїльської коаліції травми, фахівцем навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності ЗУНУ Аллою Сеник пройшли тренінговий курс «Надання допсихологічної допомоги та емоційної підтримки під час стресових обставин».
Під час занять було розглянуто поняття стресу, травми, кризи та вторинної травматизації, способи їх подолання, опановано основні техніки протоколів допсихологічної допомоги, опрацьовано реагування учасників та алгоритм дій в умовно відтворюваних ситуаціях, обговорено процес залучення та використання внутрішнього потенціалу, пошук домінуючих каналів подолання стресу та розвитку резильєнтності.

Насичені знаннями та практикою тренінги – важлива інвестиція у зміцнення стресостійкості освітянської спільноти університету!

Дякуємо колегам із Ізраїльської коаліції травми за співпрацю!