» » Шановні викладачі, працівники, студенти!

Шановні викладачі, працівники, студенти!

Дата: 22-01-2024, 09:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Двадцять другого січня 1919 року Українська Народна Республіка та Західноукраїнська Народна Республіка об’єдналися в єдину державу.

Ідея Соборності України стала найважливішим національним символом і дотепер не втрачає своєї актуальності, адже багаторічна боротьба за неподільність нашої країни все ще триває. Україна стала прикладом мужності, нескореності воїнів, жертовності волонтерів.

Сьогодні ми продовжуємо гідно стояти на захисті територіальної цілісності та суверенітету, активно творимо власне незалежне майбутнє й відповідаємо за прийняті рішення. Нашою зброєю є правда, віра та справедливість, метою – Перемога, а отже нас – не здолати, нас – не скорити, нас – не розділити.

Український історик і політик В'ячеслав Липинський зазначав: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не захочемо бути».

Будьмо згуртованими у прагненнях, помислах та діях!

Із Днем Соборності України!

Голова вченої ради – Андрій КРИСОВАТИЙ