» » Співпраця зі Спілкою Автоматизаторів Бізнесу!

Співпраця зі Спілкою Автоматизаторів Бізнесу!

Дата: 22-01-2024, 17:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах реалізації стратегії цифровізації Західноукраїнського національного університету підписано меморандум про співробітництво між класичним університетом Тернополя та Спілкою Автоматизаторів Бізнесу. У результаті цієї співпраці ЗУНУ присвоєно статус «Центр освітніх ініціатив» та надано нову версію програмного забезпечення «BAS Бухгалтерія» – клієнтську ліцензію для навчання студентів-бакалаврів та магістрів за спеціальністю 071 Облік і оподаткування.

Користувачам надано пакет програмного забезпечення: «BAS Бухгалтерія», «BAS Документообіг КОРП», «BAS Управління торгівлею», «BAS ERP», «Управління невеликою фірмою», «Зарплата та Управління персоналом», «Управління виробничим підприємством», «UA-Бюджет».

Координатор проєкту – к.е.н., доцент, гарант ОПП «Облік і оподаткування» Наталія Починок.