» » V науково-практичний семінар з міжнародною участю ім. проф. І.В. Недіна «ЕКОНОМІЧНА БЕЗПЕКА ДЕРЖАВИ І НАУКОВО-ТЕХНОЛОГІЧНІ АСПЕКТИ ЇЇ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ»

Дата: 29-05-2013, 09:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Шановні колеги! Теплоенергетичний факультет і факультет менеджменту та маркетингу запрошують Вас прийняти участь у роботі V науково-практичного семінару з міжнародною участю ім. проф. І.В.Недіна “Економічна безпека держави і науково-технологічні аспекти її забезпечення",що відбудеться 21-22 жовтня 2013 року в Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут» (м. Київ).

ТЕМАТИЧНІ НАПРЯМИ РОБОТИ СЕМІНАРУ:

•Зміст, складові та основні аспекти проблеми забезпечення економічної безпеки держави

•Інституційні механізми гарантування економічної безпеки держави в сучасних умовах глобальної фінансової нестабільності

•Економічна безпека та сталий розвиток в системі сучасної економіки природокористування

•Енергетика та енергоефективні рішення в системі забезпечення економічної безпеки держави

•Міжнародні аспекти гарантування економічної безпеки держави

•Стан та перспективи удосконалення інформаційних технологій в системі забезпечення економічної безпеки

•Методологічні аспекти управління економічною безпекою об’єктів різних ієрархічних рівнів

•Формування державної політики та заходів щодо нейтралізації загроз економічній безпеці

Учасники семінару: до участі запрошуються науковці, викладачі ВНЗ, аспіранти, магістранти, представники бізнес-структур, які пов'язані зі сферами забезпечення економічної безпеки держави, сталого розвитку тощо.

Для участі у роботі семінару необхідно до 01 вересня 2013 року надіслати заявку на участь (зразок додається), текст статті та копію квитанції про сплату організаційного внеску на електронну адресу: nedin_seminar@wunu.edu.ua

Завантажити Переглянути онлайн