» » Благодійний концерт «Непереможна Україна!»

Благодійний концерт «Непереможна Україна!»

Дата: 25-01-2024, 15:50 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

З нагоди Дня Соборності України у Західноукраїнському національному університеті пройшов благодійний захід «Непереможна Україна!», який підготували й провели працівники відділу творчої самореалізації та виховання університету спільно з КУТОР «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення  розвитку освітніх заходів області», для дітей військових.

На святі були присутні: директор навчально-наукового центру конверсії військових кадрів та ветеранів війни ЗУНУ, полковник Іван Бугай, перший заступник голови Тернопільської обласної ради Володимир Болєщук, матері Героїв України: Марія Гурняк, Мирослава Питак, Марія Вітишин, учасники бойових дій 105 окремої бригади територіальної оборони 83 батальйону, волонтер Василь Конько, діти військовослужбовців із Волочиської громади Хмельницької області, Тернопільської, Білецької, Підволочиської, Скалатської, Гримайлівської, Хоростківської громад, студенти ДНЗ «Тернопільський професійний коледж з посиленою військовою та фізичною підготовкою».

Для гостей університету співали солісти народного театру пісні «Для тебе»: Ірина Шегеда, Анастасія Галещук, Ірина Гонташ, Ілона Дядьо та студенти центру офіцерів запасу ЗУНУ, гурт «Краплинки» і його солістка Антоніна Зелена.

Танцювали учасники колективу “New ject dance” та студії сучасної хореографії “TNG dance company”. Учасники творчих колективів подарували поетичні композиції “Ми – свої, ми – українські” та “Я не мовчу, коли іде війна”. Свій авторський вірш “Херсонський край” читав Богдан Будьонков. Провели захід Оксана Кічак та Юрій Дзюла.

Також діти військових отримали подарунки від керівника благодійного фонду «Допоможемо разом», народного депутата України Андрія Богданця.

Усі ми – велика, єдина родина. Дякуємо кожному, хто дає нам можливість зараз навчатись і працювати.

Пам’ятаймо, що Україна – соборна, вільна,  непереможна!