Вічна пам’ять захиснику!

Дата: 29-01-2024, 11:16 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Жорстока війна росії проти нашої держави забирає життя найкращих синів та дочок України.

Внаслідок російського обстрілу, під час виконання бойового завдання на Донеччині, загинув 34-річний солдат Павло Ващук – випускник факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету.

Павло родом із Черкащини. На Хмельниччину переїхав у 2006 році. Працював у Хмельницькій податковій інспекції. Двадцятого червня 2023 року був мобілізований до лав Збройних Сил України. Під час служби отримав два поранення, пройшов реабілітацію і знову повернувся на фронт.

Адміністрація, професорсько-викладацький колектив, працівники та студенти класичного університету Тернополя висловлюють щирі співчуття родині Героя.

Вічна пам’ять і слава українському воїну, який захищав рідну землю та кожного із нас!