» » Гостьова лекція «Роль Торгово-промислової палати у вдосконаленні інституційного механізму діалогу бізнесу та влади»

Дата: 29-01-2024, 11:10 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу  факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету продовжує роботу Школи лідерів ефективного управління.

У вівторок, 30 січня 2024 року, о 10:00 відбудеться гостьова лекція віцепрезидента Тернопільської торгово-промислової палати Тараса Копестинського «Роль Торгово-промислової палати у вдосконаленні інституційного механізму діалогу бізнесу та влади».

Запрошуємо студентів та аспірантів, які навчаються за спеціальностями «Менеджмент» і «Публічне управління та адміністрування», викладачів та усіх охочих взяти участь у зустрічі.

Захід відбудеться на платформі ZOOM.

Ідентифікатор: 951 049 8847.