» » Відбулася візит-лекція Фредерика Цолля

Відбулася візит-лекція Фредерика Цолля

Дата: 31-01-2024, 16:18 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно студенти та викладачі юридичного факультету взяли участь у візит-лекції професора, доктора хабілітованого, Doctor Honoris Causa, професора Ягеллонського університету, професора Оснабрюцького університету, засновника Школи польського та європейського права Фридерика Цолля.

Учасники заходу мали можливість поспілкуватися на актуальні питання щодо європейського договірного права, зокрема правового регулювання та наявної судової практики Суду Справедливості ЄС, а саме несправедливих умов споживчих договорів.  Отримані знання надзвичайно цінні для адаптації законодавства України до acquis communautaire.

Надзвичайно приємною подією також було вручення сертифікатів учасникам Зимової Школи європейського права, що проводилася в Оснабрюцькому університеті з 29 листопада по 7 грудня на базі European Legal Studies Institute.