» » Відбудеться тренінг для студентів освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії»

Дата: 1-02-2024, 16:20 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Кафедра міжнародних відносин та дипломатії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б. Д. Гаврилишина Західноукраїнського національного університету 2 лютого о 12.00 год запрошує взяти участь у тренінгу «Працевлаштування за фахом та кар᾽єрне зростання» для студентів освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії».

Під час тренінгу учасники матимуть можливість поспілкуватися з випускником освітньої програми «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», виконавчим директором «Асоціації народних депутатів України», помічником-консультантом народного депутата України Андрієм Валівком.

Андрій Валівко поділиться своїми думками щодо того, чому вибір майбутньої професії є надзвичайно важливим та відповідальним кроком у контексті розвитку професійної кар’єри та розповість, які уміння необхідно розвивати для успішної кар’єри у сфері міжнародних відносин, суспільних комунікацій та регіональних студій.