» » Лекція-дискусія «Технології ефективного управління державною власністю в умовах воєнного стану»

Дата: 2-02-2024, 11:07 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У понеділок, 5 лютого 2024 року, об 11:00 год у межах роботи Школи лідерів ефективного управління відбудеться лекція-дискусія «Технології ефективного управління державною власністю в умовах воєнного стану».

Спікер — заступник начальника Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях Руслан Белошицький.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та аспірантів, які навчаються за спеціальностями «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» взяти учать у зустрічі.

Захід відбудеться на базі Управління забезпечення реалізації повноважень у Тернопільській області Регіонального відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях за адресою: м. Тернопіль, вул. Старий Поділ, 11.