» » Ділова гра та дебати «Вибори Президента України»

Ділова гра та дебати «Вибори Президента України»

Дата: 6-02-2024, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Колективом кафедри політології та філософії навчально-наукового інституту міжнародних відносин ім. Б.Д. Гаврилишина за участю студентів спеціальності «Політологія», студентів-випускників: Олеся Веселовського, Тетяни Круцько, Дарини Щуцької та учнів одинадцятих класів Тернопільської ЗОШ №16 імені Володимира Левицького, Тернопільської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 17 імені Володимира Вихруща з поглибленим вивченням іноземних мов Тернопільської міської ради Тернопільської області було організовано ділову гру та дебати «Вибори Президента України».

Під час заходу майбутні випускники шкіл були активними, ставили різноманітні запитання, пов’язані із державотворчими процесами та актуальними подіями сьогодення,  виявили свою зацікавленість спеціальністю «Політологія». Учасники ділилися приємними емоціями та незабутніми враження.

Активну участь у проведенні ділової гри взяли стейкхолдери освітньо-професійної програми «Міжнародні та регіональні політичні комунікації» - директор Тернопільського обласного відділення Міжнародного центру впровадження програм ЮНЕСКО Віталій Семенюк, начальник управління стратегічного розвитку міста Тернопільської міської ради Юрій Дейнека.

Несподіваною була зустріч студентів-політологів та учнів тернопільських шкіл з українським політиком, державним діячем, третім Президентом України - Віктором Ющенком, який у цей день завітав у Західноукраїнський національний університет, зустрівшись із трудовим колективом та студентами ЗУНУ.