» » Науковий диспут «Молодь змінить Україну»

Науковий диспут «Молодь змінить Україну»

Дата: 11-06-2013, 14:51 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Тринадцятого червня 2013 року о 09:30 годині в актовій залі ТНЕУ відбудеться науковий диспут «Молодь змінить Україну». У диспуті візьмуть участь молоді люди, які хочуть змінити життя в Україні. Модератором заходу буде відомий науковець у сфері економіки та державного управління, меценат Богдан Гаврилишин.

Працюватимуть учасники у кількох напрямках: політичному, соціальному, економічному та екологічному. Молодь перейматиме досвід таких країн, як Австрія, Німеччина, Швейцарія, Норвегія, Швеція. Ідейним натхненником цього проекту є Богдан Гаврилишин.

Надзвичайно плідна праця доктора Богдана Гаврилишина в Україні високо цінується найширшими колами освітян, науковців та державних діячів. Його обрано іноземним членом Національної академії наук України, нагороджено відзнакою Президента України — орденом «За заслуги», він є Заслуженим діячем науки і техніки України, позаштатним радником голови Верховної Ради України, одержав почесні докторати Тернопільського національного економічного університету, Університету імені Василя Стефаника в Івано-Франківську й Університету імені Юрія Федьковича в Чернівцях.

Запрошуємо студентів та викладачів ТНЕУ взяти участь у науковому диспуті.