» » Зустріч з представниками міжнародної консалтингової компанії Baker Tilly

Зустріч з представниками міжнародної консалтингової компанії Baker Tilly

Дата: 8-02-2024, 17:29 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У залі електронних ресурсів ЗУНУ відбулися майстер-класи, тренінги від представників міжнародної консалтингової компанії Baker Tilly.

Спікерами виступили провідний аудитор Вікторія Романова та бухгалтер-ревізор Арсен Довгань.

Під час зустрічей присутні говорили про модель аудиторського ризику; ризики щодо тверджень фінансової звітності: теорія і практика; досвід роботи студента ЗУНУ у міжнародній аудиторській компанії Baker Tilly.

Спікери ознайомили з напрямами діяльності компанії, цікавими фактами про інсайти компанії, кар'єрними можливостями для студентів та запропонували перше робоче місце.

З вітальним словом виступили декан факультету фінансів та обліку Андрій Кізима та гарант ОПП «Облік і оподаткування» Наталія Починок.

Координатор заходу: к.е.н., доцент, гарант ОПП «Облік і оподаткування» Наталія Починок.