» » Опубліковано рейтинг українських ВНЗ "Компас"

Опубліковано рейтинг українських ВНЗ "Компас"

Дата: 31-05-2013, 10:01 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Нещодавно на офіційному сайті порталу про вищу освіту в Україні «Best universities” був опублікований рейтинг українських ВНЗ "Компас" ініційований компанією "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ) у рамках програми "Сучасна освіта". Ідея проекту також знайшла підтримку з боку Всесвітнього Банку (World Bank) та інших українських і міжнародних організацій.

Проект націлений на визначення вищих навчальних закладів, навчання в яких має найбільшу практичну цінність і відповідає вимогам реального сектора економіки, а також гарантує випускникам надійні перспективи працевлаштування.

Тернопільський національний економічний університет у зведеному рейтингу на 52 місці серед 238 вищих навчальних закладів України.

Серед вишів західного регіону України ТНЕУ займає 8 позицію.

За матеріалами сайту  http://bestuniversities.com.ua