» » Подяка від комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області»

Дата: 22-02-2024, 09:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Завдяки нашим мужнім захисникам, ми маємо можливість жити в Україні, здобувати українську освіту, мати власний дім та будувати свої плани на майбутнє, й лише в єдності ми сильні, ми рішучі, ми віддані Батьківщині.

Нещодавно наш університет отримав подяки від комунальної установи Тернопільської обласної ради «Центр аналітично-методичного та матеріально-технічного забезпечення розвитку освітніх закладів області» за допомогу у проведенні виховного заходу національно-патріотичного спрямування «Непереможна Україна» для дітей захисників України та дітей з родин полеглих тернопільських воїнів.

Віримо у нашу спільну мету – Перемогу!

Слава Україні!