» » Інтеграційна сесія «Графічний дизайн» арт-директора рекламно-поліграфічної компанії «Студія Друку» Андрія Строценя

Дата: 6-03-2024, 10:09 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах проєкту соціально-гуманітарного факультету Західноукраїнського національного університету «Інтеграційна сесія» відбудеться лекція-тренінг «Графічний дизайн», яку проведе арт-директор рекламно-поліграфічної компанії «Студія Друку» Андрій Строцень.

Графічний дизайн – це один із різновидів візуальної комунікації, яка поєднує у собі естетичні принципи та функціональні завдання, тому якщо ви хочете дізнатися про усі тонкощі сучасних технік та тенденцій у цій галузі, основні принципи графічного дизайну, практичні методи генерації ідей та їх втілення, долучайтеся до зустрічі, яка відбудеться сьогодні, 6 березня, о 14:30 год на СГФ.

Андрій Іванович поділиться секретами успіху, а також зосередить увагу на можливостях застосування графічного дизайну у різних сферах: від реклами до культурних проєктів, надихне кожного із вас на нові творчі досягнення!

Адреса: бульвар Тараса Шевченка, 9, аудиторія 23.

Буде цікаво та насичено!