» » Студенти ЗУНУ передали допомогу українським військовим!

Студенти ЗУНУ передали допомогу українським військовим!

Дата: 7-03-2024, 16:46 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

За кожен новий ранок ми дякуємо тим, хто у запеклих боях протистоїть ворогу, захищає свій народ, бореться за Україну та її майбутнє – нашим незламним, мужнім та сильним Героям!

Сьогодні, 7 березня, колектив Західноукраїнського національного університету передав для потреб військової частини А7169 Motorola DM4601E VHF, рацію цифро-аналогову 136-174 МГц 45 Вт + AES256, кабелі Starlink Reсtangular Satellite V2 75Ft.

Кошти для Збройних Сил України зібрали студенти класичного університету Тернополя під час благодійної вистави та різдвяної коляди.

Ректор Оксана Десятнюк, звертаючись до молоді, сказала: «Вас об’єднують добрі справи, мрії та бажання жити й навчатися у рідній Україні. Ми пишаємося вами, адже ви надихаєте кожного із нас, наших захисників, й робите свій внесок у Перемогу!»

Підтримуймо українську армію разом!