» » Тренінг «Яким має бути лідер сьогодення: розвиток та адаптація навичок в умовах сучасних викликів»

Дата: 11-03-2024, 09:48 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні, 11 березня 2024 року о 14:25 год у межах роботи Школи лідерів ефективного управління відбудеться тренінг «Яким має бути лідер сьогодення: розвиток та адаптація навичок в умовах сучасних викликів».

Тренер — практичний психолог, доцент кафедри психології та соціальної роботи ЗУНУ, кандидат психологічних наук Тетяна Надвинична.

Кафедра менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління Західноукраїнського національного університету запрошує студентів та аспірантів спеціальностей «Менеджмент» та «Публічне управління та адміністрування» взяти участь у тренінгу.

Захід відбудеться на базі навчально-наукового центру соціально-психологічної підтримки та резильєнтності ЗУНУ за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус № 1, каб. 4.