» » Пам’ятаємо українського генія – Тараса Шевченка!

Пам’ятаємо українського генія – Тараса Шевченка!

Дата: 8-03-2024, 12:11 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Сьогодні, 8 березня, у ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» відбувся захід, присвячений великому українському генію Тарасу Шевченку.

Студенти та викладачі зібралися разом, щоб вшанувати пам'ять видатного поета, художника  та громадського діяча.

Під час свята декламували вірші Шевченка українською та іноземними мовами. Також були музичні етюди та біографічні відомості, що демонстрували глибоке розуміння та повагу до творчості Кобзаря.

Захід став не лише можливістю вшанувати пам'ять великого сина українського народу, а й сприяв вихованню патріотизму, любові до рідної мови та культури серед молодого покоління.

Нехай творчість Тараса Шевченка завжди надихає нас до великих справ і високих цілей!