» » Тренінг «Особливості використання онлайн-ресурсів бібліотеки ім. Л. Каніщенка ЗУНУ в умовах сьогодення»

Дата: 19-03-2024, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Працівники інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету провели тренінг щодо оволодіння навичками роботи з електронними ресурсами «Особливості використання онлайн-ресурсів бібліотеки ім. Л. Каніщенка в умовах сьогодення» для студентів груп ФБСчт-21, ООчт-21, ПТБДчт-21 ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ».

Під час тренінгу студентів ознайомлено із алгоритмом пошуку навчальних посібників, періодичних видань, онлайн-ресурсів бібліотечного фонду.

Також молодь дізналася як правильно оформити список використаних джерел згідно ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання».

Володимир Пастущин розповів юнакам та дівчатам про основи академічної доброчесності та плагіату.