» » Інтелектуально-пізнавальна гра «Хочу. Можу. Знаю!»

Інтелектуально-пізнавальна гра «Хочу. Можу. Знаю!»

Дата: 20-03-2024, 11:30 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Третій день Global Money Week 2024 у Західноукраїнському національному університеті розпочався із інтелектуально-пізнавальної гри «Хочу. Можу. Знаю!», яка була проведена для студентів ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» задля популяризації заходів щодо захисту власних заощаджень, ефективного управління грошима, відповідального ставлення до особистих фінансів. Організаторами заходу виступили викладачі кафедри фінансових технологій та банківського бізнесу, доценти Василь Мартинюк, Ольга Іващук, Олег Вацлавський та Галина Забчук.

В межах проведеної інтелектуально-пізнавальної гри реалізація мети міжнародної освітньої кампанії Global Money Week 2024 у частині підвищення фінансової обізнаності набула реального втілення, шляхом залучення студентської молоді коледжу до розробки управлінських рішень щодо використання фінансових інструментів, їхньої диверсифікації та вироблення заходів з уникнення фінансових ризиків.

За основними трьома раундами гри учасники демонстрували навички командної роботи, нестандартно вирішували поставлені фінансові завдання, висували креативні ідеї щодо примноження грошей, розсудливого витрачання, ефективного інвестування та дотримання моральних принципів під час їхнього накопичення.

За результатами інтелектуально-пізнавальної гри «Хочу. Можу. Знаю!» І місце отримала команда «Мільйонер», ІІ місце - «Підприємці», ІІІ місце між собою розділили «Олімпус» та «Біткоїн».

Колектив кафедри вдячний за співучасть в організації заходу керівництву ВСП «Фаховий коледж економіки, права та інформаційних технологій ЗУНУ» та студентам коледжу, які із захопленням та завзятістю пройшли усі етапи гри, долучилися, здобули перемогу, продемонструвавши власний рівень фінансової грамотності.