» » Розпочалося щорічне обговорення проєктів освітніх програм кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу

Дата: 21-03-2024, 14:42 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У Західноукраїнському національному університеті вже стало доброю традицією щорічне публічне обговорення проєктів освітніх програм за участі стейкхолдерів – представників академічного середовища та практиків.

На розширеному засіданні кафедри менеджменту, публічного управління та персоналу факультету економіки та управління розпочався цикл зустрічей, під час яких дискутуються питання внесення змін та доповнень до освітніх програм, за реалізацію яких відповідає кафедра.

Завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Михайло Шкільняк наголосив, що зовнішнє середовище є надзвичайно динамічним, тому структура та зміст освітніх програм повинні неодмінно реагувати на сучасні загрози та виклики, особливо в умовах воєнного стану, продовження системних реформ та посилення євроінтеграційних процесів.

Гаранти освітніх програм доктор економічних наук, професор Григорій Монастирський, доктор економічних наук, професор Алла Васіна, доктор економічних наук, професор Тетяна Желюк, кандидат економічних наук, доцент Жанна Крисько, кандидат економічних наук, доцент Світлана Прохоровська представили запропоновані проєкти освітніх програм.

Участь в обговоренні у змішаному форматі взяли науковці та практики: доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри публічного управління і проектного менеджменту Державного закладу вищої освіти «Університет менеджменту освіти» Національної академії педагогічних наук України Ія Дегтярьова, доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри права та публічного управління Житомирського державного університету імені Івана Франка Василь Купрійчук, заступник начальника управління – начальник відділу міжнародного співробітництва та промоції області управління комунікацій та функціонального забезпечення діяльності Тернопільської обласної ради виконавчого апарату Тернопільської обласної ради Руслан Кулик, головний державний інспектор відділу з питань праці північно-східного напрямку управління інспекційної діяльності у Тернопільській області Південно-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Надія Береза,  в.о. директора КНП «Тернопільська центральна районна лікарня» Іван Миколаїшин Іван, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Підгородянської сільської ради Тернопільського району Оксана Алєсєєва, доктор економічних наук, професор, завідувач відділу демографічного моделювання та прогнозування Інституту демографії та соціальних досліджень імені В. М. Птухи Національної академії України Дмитро Шушпанов, HR бізнес-партнер об’єднаного агрохолдингу «Контінентал Фармерз Груп» Юлія Миськів, комерційний директор ТОВ «Віконт» Роман Пілат, керівник департаменту тестування Приватного науково-виробничого підприємства «ІНФОРС» (м. Львів) Остап Тимків.

Стейкхолдери підкреслили високу якість освітніх програм, за реалізацію яких відповідає кафедра, висловили рекомендації щодо їх удосконалення з урахуванням тенденцій розвитку відповідних спеціальностей, ринку праці, галузевого та регіонального контекстів і викликів часу.

Підсумовуючи, завідувач кафедри, доктор економічних наук, професор Михайло Шкільняк подякував учасникам розширеного засідання за ґрунтовні пропозиції та підкреслив, що на наступних засіданнях кафедри буде продовжено обговорення освітніх програм та можливого внесення змін та доповнень до них.