» » Гостьова лекція Тетяни Тучак «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС»/«European approaches to taxation and tax culture of EU countries»

Дата: 5-04-2024, 12:17 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

У межах виконання модуля Жана Моне «Формування стійкого інтересу до податкової культури ЄС шляхом запровадження освітніх, наукових та комунікативних просвітницьких заходів, орієнтованих на українське суспільство» для здобувачів вищої освіти факультету фінансів та обліку Західноукраїнського національного університету відбулась гостьова онлайн-лекція доцента кафедри адміністрування податків Державного податкового університету - Тетяни Тучак. Модераторами заходу виступили професори: Ольга Кириленко та Зоряна Лободіна.

Під час лекції «Європейські підходи до оподаткування та податкова культура країн ЄС»/«European approaches to taxation and tax culture of EU countries» говорили про особливості функціонування ЄС, як фіскально-солідарного союзу держав.

Значний інтерес в учасників зустрічі викликали питання гармонізації та особливості справляння  непрямих і прямих податків у країнах ЄС; рівні податкової культури країн Європейського Співтовариства.

У ході дискусії обговорили можливі шляхи імплементації європейського оподаткування до вітчизняної практики.

Розглянуті спікером теми сприяли посиленню обізнаності молоді з європейськими цінностями та культурою оподаткування.