» » Нагородили творчих лідерів - випускників ТНЕУ

Нагородили творчих лідерів - випускників ТНЕУ

Дата: 5-06-2013, 09:36 | Автор: Відділ гуманітарної освіти та виховання

Вже стало доброю традицією у Тернопільському національному економічному університеті в кінці навчального року підбивати підсумки і нагороджувати творчих лідерів – випускників університету.

Тридцятого травня в університетській світлиці відбулася церемонія нагородження, яку провів проректор з питань гуманітарної освіти та виховання Богдан Петрович Адамик та голова первинної профспілкової організації студентів ТНЕУ Антон Шевчук. Вони вручили студентам-випускникам грамоти за збереження славних традицій університету, участь у реалізації молодіжних творчих проектів та активну життєву позицію від адміністрації ТНЕУ та подарунки від профкому.

Щиро вітаємо усіх нагороджених! Дякуємо за те, що всі ці роки не лише успішно навчались, а й були активними учасниками університетських молодіжних проектів та творчих колективів. Бажаємо успіхів в особистому житті та реалізації на професійній ниві. Хай щастить!