» » "Забезпечення академічної доброчесності та протидії академічного плагіату"

"Забезпечення академічної доброчесності та протидії академічного плагіату"

Дата: 8-04-2024, 10:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Директор бібліотеки ім. Л. Каніщенка Західноукраїнського національного університету Казимир Возьний провів тренінг та поспілкувався зі студентським активом Української асоціації студентів на тему "Забезпечення академічної доброчесності та протидії академічного плагіату" у межах тренінгової програми UAS QA Pool із забезпечення якості вищої освіти.

На зустрічі розглянули відповідальність студента та керівника як субʼєктів академічного процесу та практики, які не слід використовувати при написанні кваліфікаційних робіт. Крім того, обговорили проблеми тіньового авторства та штучного інтелекту.

Висловлюємо подяку керівнику секретаріату Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Олександру Хименко та студентському активу Української асоціації студентів за участь у вебінарі!

Розвиваємо якість освіти України разом!