» » Студенти СГФ відвідали лекцію «Як не стати жертвою шахрайських схем в мережі «Інтернет»»

Дата: 9-04-2024, 11:00 | Автор: Відділ інформації та зв'язків з громадськістю

Студенти спеціальностей "Дошкільна освіта" та "Психологія" разом із викладачами соціально-гуманітарного факультету ЗУНУ доц. Писарчук О.Т. та доц. Главацькою О.Л. відвідали простір «Вільна», прослухали лекцію «Як не стати жертвою шахрайських схем в мережі «Інтернет»» та обговорили цікаві питання щодо тематики.

На зустрічі представники відділу протидії кіберзлочинам в Тернопільській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України розповіли про те, як не стати жертвою "легких" заробітків, вкладень, різного роду виплат в мережі інтернет, про реалізацію проєкту "Мрія", як убезпечити себе від шахрайських схем і куди звертатися за допомогою. Таке спілкування – надзвичайно важливе у цей час.

Навчаємося, розвиваємося, співпрацюємо!